На майстер-клас до Розсохуватки

3 квіт. 2013
Хлібом-сіллю зустрічала Розсохуватська ЗШ І-ІІ ступенів вчителів образотворчого мистецтва району 3 квітня 2013 року. Директор школи Камшиленко Валентина Володимирівна розпочала роботу семінару з презентації школи.

За допомогою слайдів присутні  заочно познайомилися зі всіма членами педагогічного колективу школи, дізналися про їх фахову майстерність, творчі напрацювання та захоплення. Слідуючим етапом була екскурсія по школі, під час якої гості з задоволенням оглянули шкільний музей, класні кімнати, цікаві пізнавальні та творчі куточки. Хочеться зауважити, що Розсохуватка є одним із тих сіл, в яких відсутній дошкільний навчальний заклад, а до найближчого села, в якому він є - не так-то вже й близько. Тож  з 1 березня 2013 року на базі школи почала працювати група з короткотривалим перебуванням  дітей старшого дошкільного віку, для яких у школі також знайшлася чудово обладнана кімната.

По закінченню екскурсії учасники семінару перейшли до  3 класу, в якому проводила вікритий урок образотворчого мистецтва директор школи Камшиленко Валентина Василівна. Урок видався дуже цікавим, захоплюючим настільки, що хотілося самому взяти до рук олівці, альбом та почати творити разом з учнями.

Після уроку учасникам семінару запропонували переглянути виставку. Щире захоплення викликали  вироби учнів та вчителів, виконані в техніці квілінгу та модульного орігамі (фото з виставки дивіться нижче).

А далі на гостей чекало таїнство модульного орігамі. Вчитель початкових класів Ковальова Світлана Вікторівна спочатку сама захопилась цим видом мистецтва. А потім поступово "захопила" ним всю школу - як учнів, так і вчителів. Саме вона й проводила на семінарі майстер-клас, під час якого присутні навчились складати модулі, а потім зробили і свій перший витвір - бабку.

Першоджерело