Семінар- практикум заступників з виховної роботи та педагогів –організаторів

8 лист. 2012
8 листопада 2012 року на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся семінар- практикум заступників з виховної роботи та педагогів –організаторів. Тема семінару «Створення умов для формування позитивних якостей особистості у процесі різноманітних видів соціальної, навчальної, розвивальної, трудової, позашкільної діяльності».

У теоретичному блоці присутні обговорили питання «Формування та  розвиток патріотичних  почуттів  учнів  засобами  історико - краєзнавчої, пошукової  роботи та доброчинної  діяльності.»( Стець С.В.-педагог –організатор ).
У практичному блоці шкільний учнівський  парламент представив проект  «Рушник пам’яті».
 «На рушнику ХХІ століття історія червоними і чорними нитками вишила події Великої Вітчизняної війни. Давно відлунали канонади грізних боїв, давно рвучкі  весняні вітри пошматували й рознесли отруйний дим пожарищ. Зарубцювалися рани.
     Найгірші лиха зникають і тануть у мареві часу, а героїчний подвиг народу, що переміг фашизм, живе в людській пам’яті. Та не було безіменних героїв, а були люди, які мали своє ім’я, своє обличчя, свої сподівання й надії. Серед них і наші земляки, рідні школярів.
     Тож нехай на “Рушнику Пам’яті” імена героїв, вишиті дитячими руками, допоможуть виховати патріотів рідної землі, які знають історію, поважають людей старшого покоління і активними громадянами крокують в майбутнє.
     Віримо, що спільний проект, відкривши дітям правду життя, примножить у них віру в безсмертя народу, в його світле майбутнє» - такі були заключні слова організаторів проекту.
У ході семінару учасники відвідали години спілкування:
«Секрети щасливої родини»( класний керівник 7 класу Муравська В.В.)
«Мова – то предків надбання» (до Дня української писемності й мови ( класний керівник 8 класу Конельська Л.В.).

«Пізнаємо, вчимося, творимо»  (класний керівник 6 класу Теліга Л.Г.)
На виконання наказу управління освіти і науки від 25.09.2012 року №382  «Про затвердження плану заходів, спрямованих на озброєння вчителів, учнів та їх батьків знаннями щодо ефективного й безпечного використання  ресурсів Інтернету на 2012-2013 навчальний рік», з метою залучення широкої громадськості до проблем небезпечного Інтернету та захисту прав й інтересів у процесі роботи в глобальній мережі  завідуючий відділом інформаційно-комунікаційних технологій А. Нечипуренко провів тренінг  «Безпека в Інтернеті» для педагогів-організаторів.