Районний конкурс «Учитель – це поклик душі»

12 бер. 2013
У рамках Тижня молодого вчителя присвяченого 95-річниці від дня народження В. О. Сухомлинського з метою змістовної підготовки до проведення щорічного обласного зльоту молодих вчителів, активізації роботи щодо адаптації молодих вчителів до педагогічної діяльності в сучасних умовах, інтересу до творчості та створення умов для успішного професійного зростання 12 березня 2013 року на базі Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ст. проведено районний конкурс «Учитель – це поклик душі».

До початку конкурсу гості та учасники заходу мали можливість переглянути виставку робіт дошкільних закладів району «Майстерність як магніт притягує дітей».

Цього року у районному конкурсі молодих спеціалістів-освітян «Учитель - це поклик душі» брали участь 8 педагогів із 6 закладів.

Ткаченко Яна Олексіївна, вчителька географії та біології Смолінського навчально-виховного об’єднання

Самойленко Аліса Олександрівна,  вчителька географії та біології Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст.

Гавриш Аліна Олегівна, вчителька математики  Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.

Хоменко Лілія Анатоліївна, вчителька української мови та літератури Маловисківської ЗШ № 4 І-ІІІ ст.

Акстолевич Тетяна Вікторівна, педагог-організатор, вчителька української мови та літератури Якимівської ЗШ І-ІІІ ст.

Дмитренко Яна Олегівна, вчителька хімії та біології Марянівської ЗШ І-ІІІ ст.

Майдебура Сергій Васильович, вчитель історії Хмелівської ЗШ І-ІІ ст.

Молодих спеціалістів привітали заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації Бровченко Л.В., заступник голови районної ради Жовтило Л.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А.

За словами Василя Сухомлинського «Молодий спеціаліст стає хорошим учителем завдяки обстановці творчої праці педагогічних та учнівських колективів». Успішна педагогічна діяльність молодого вчителя залежить не тільки від професійної підготовки і особистих якостей, а й від того, у який колектив він потрапить, які умови праці і побуту йому створять, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть його ініціативність і творче начало. Тому у першому конкурсі «Візитна картка» - «Творча праця педагогічного колективу і учнів – запорука гарного вчителя» - молодих колег представляли їх наставники, адже перші кроки молодого вчителя проходять за підтримки колеги-наставника. Він найкраще знає стажера й зможе представити його здобутки.

Коли в школу приходить молодий вчитель - це завжди запорука, що молодецький запал, свіжі знання, нове бачення подій внесе в життя колективу цікаві перспективні ідеї, проявить свої нахили і здібності. Тож другим конкурсом був педагогічний проект «Учитель готується до гарного уроку все життя…». Молоді колеги представляли педагогічні проекти, де розкрили своє бачення нелегкої роботи освітянина.

Самовіддана, духовно багата особистість покликання якої допомагати пізнавати світ, прищеплювати любов до знань, віддаючи серце й душу своїм вихованцям. Молоді вчителі представляли домашнє завдання - газету «Серце віддаю дітям».

Останній конкурс передбачав показати неординарність і талант вчителя. Адже тільки яскрава, творча особистість може повести за собою дітей. Тож наостанок, у творчому конкурсі «Світ моїх захоплень як ключ до дверей у світ прекрасного, розумного, вічного» педагоги району демонстрували свої вміння робити світ прекрасним. Хтось захоплюється новими технологіями створення штучних прикрас, хтось досконало володіє майстерністю вишивки, хтось майстер створення фотографій, хтось має музичні таланти, хтось просто радіє життю і вміє бачити у ньому лише прекрасне. Кожен молодий спеціаліст вже особистість, зовсім неординарна, креативна, сучасна, яка згодом стане майстром своєї справи.

Тож переможцями районного конкурс «Учитель це поклик душі» стали

Самойленко Аліса Олександрівна, вчителька географії Марянівської ЗШ І-ІІІ ст. та Акстолевич Тетяна Вікторівна, педагог-організатор Якимівської ЗШ І-ІІІ ст. Почесне друге місце отримала Дмитренко Яна Олегівна, вчителька хімії та біології Марянівської ЗШ І-ІІІ ст., трете місце виборов Гузь Володимир Володимирович, вчитель географії та біології Якимівської ЗШ І-ІІІ ст.

Грамоти переможцям вручали начальник відділу освіти, молоді та спорту Руденко О.А та голова райкому профспілки працівників освіти Барановський В.Д.

Тож побажаємо молодим освітянам району впевнено йти на своєму шляху. Отримувати задоволення від праці, бути ініціативними, творчими, завзятими, наполегливими і годитись своїми вихованцями

Успіхів Вам, молоді освітяни, бо для Вас «Учитель – це поклик душі».