НАРАДА ЗАВІДУЮЧИХ ДНЗ

10 січ. 2013
10 січня 2013 року в сесійному залі РМК відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами. В ході наради підведено підсумки роботи ДНЗ району за 2012 рік, а саме озвучено інформацію про пристосованість приміщень ДНЗ для навчально-виховного процесу та покращення стану матеріально-технічної бази протягом підзвітного року, про стан захворюваності дітей.

10 січня 2013 року  в сесійному залі РМК відбулась нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами. В ході наради підведено підсумки роботи ДНЗ району за 2012 рік, а саме озвучено інформацію про пристосованість приміщень ДНЗ для навчально-виховного процесу та покращення стану матеріально-технічної бази протягом підзвітного року,  про стан захворюваності дітей. Крім того, обговорено графік методичної роботи на ІІ семестр та внесено відповідні корективи. З новинками методичної роботи дошкільних навчальних закладів за результатами курсової перепідготовки завідуючих ознайомили Шевченко О.А. (Смоліно, ДНЗ «Ромашка»), Зовва Н.М. (Мала Виска, ДНЗ «Ромашка»), Овчіннікова Н.В. (Олексіївка, ДНЗ «Вишенька»).