ТВОРЧА ГРУПА ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ

10 січ. 2013
10 січня 2013 року в Смолінській ЗШ № 3 І ступеня відбулося друге засідання творчої групи, яка працює над проблемою «Використання інноваційних технологій: ейдетика і мнемотехніка на уроках у початковій школі». Тема засідання - «Ознайомлення з прийомами ейдетики і мнемотехніки у роботі з текстовою інформацією на уроках читання та української мови».

10 січня 2013 року в Смолінській ЗШ № 3 І ступеня відбулося друге засідання творчої групи, яка працює над проблемою  «Використання інноваційних технологій: ейдетика і мнемотехніка на уроках у початковій школі». Тема засідання - «Ознайомлення  з прийомами ейдетики і мнемотехніки у роботі з текстовою інформацією на уроках читання та української мови».

Керівник творчої групи  Босько С.П. ознайомила вчителів з прийомами ейдетики і мнемотехніки у роботі з текстовою інформацією на уроках читання та   української мови.

Власним досвідом роботи і напрацюваннями з даного питання поділилась вчителька англійської мови Легка В.О.

Присутні на засіданні вчителі брали активну участь у виконанні практичних завдань, обговоренні питань з даної теми.