Нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів району

14 бер. 2013
14 березня 2013 року в бібліотеці відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів району за участю заступника голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. та начальника відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Руденка О.А. щодо визначення існуючих проблемних питань з дошкільної освіти на відповідній території та їх негайного вирішення.

14 березня 2013 року в бібліотеці відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів району за участю заступника голови районної державної адміністрації Бровченко Л.В. та начальника відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Руденка О.А. щодо  визначення існуючих проблемних питань з дошкільної освіти на відповідній території та їх негайного вирішення.

В ході наради розглядалися питання забезпечення рівня охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3-х до 6-ти років, наявності черг до дошкільних навчальних закладів, участі в різноманітних конкурсах, фестивалях та семінарах-практикумах,  оснащення ДНЗ навчально-комп’ютерними комплексами, забезпечення сучасним обладнанням, меблями, іграшками, твердим та м’яким інвентарем. Не залишилася поза увагою і можливість розширення мережі дошкільних навчальних закладів шляхом відкриття навчально-виховних комплексів на окремих територіях.

Перед завідуючими ДНЗ поставлено ряд завдань, серед яких:

·         Забезпечити рівень охоплення дошкільною освітою віком від 3 до 6 років не менше, ніж 95%;

·         Тримати на постійному контролі питання недопущення появи черг до ДНЗ;

·         Недопущення використання приміщень дошкільних навчальних закладів не за призначенням, особливо, якщо виникають проблеми з зарахуванням дітей до закладу, пов’язані з відсутністю місць у групах;

·         Провести відповідну роботу з батьками на підвідомчих територіях з метою досягнення суттєвого збільшення рівня охоплення дітей дошкільною освітою;

·         Проаналізувати динаміку охоплення дітей дошкільною освітою на період до 2017 року.

Заступник голови Маловисківської РДА Бровченко Л.В. повідомила графік зустрічей з керівниками органів місцевого самоврядування, колективами працівників та батьками вихованців у дошкільних навчальних закладах. Так  13 березня,  такі зустрічі за участю Бровченко Л.В. та Руденка О.А., а також представників міської ради відбулися в Маловисківських ДНЗ « Ромашка» та «Чебурашка».