[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

20 груд. 2015

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

20 грудня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
30 лист. 2015

Впровадження інноваційних технологій

Необхідною умовою сучасної освіти є нововведення в навчально-виховному процесі, без яких діяльність навчальних закладів втратить свій творчий потенціал, перетвориться в нікому не потрібну рутинну справу. Сьогодення вимагає від педагогів експериментування, постійного пошуку, введення новітніх технологій, застосування нових методів і прийомів навчання.
29 лист. 2015

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

29 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
28 лист. 2015

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

28 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 42 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.
28 лист. 2015

Заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

28 листопада 2015 року відповідно до Указу Президента України “Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів” від 13 листопада 2015 року № 635 в усіх населених пунктах України відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів.
26 лист. 2015

Вшанували героя

На фасаді Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів встановлено меморіальну дошку на знак вшанування пам'яті односельця Миколи Нароженка, який віддав своє життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. На мітинг-реквієм до школи прийшли односельці, друзі, однокласники, родина героя, приїхали бойові побратими. Про це повідомляє кореспондент Златополя у Малій Висці, Кіровоградська область.
23 лист. 2015

Інновації та інтерактивні методи роботи в навчально-виховному процесі

Про застосування інноваційних та інтерактивних методів роботи в навчально-виховному процесі йшла мова на засіданні творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів, що відбулося 19 листопада 2015 року в Маловисківському ДНЗ "Ромашка".
21 лист. 2015

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

21 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 39 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.
18 лист. 2015

"Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цьому вчора"

18 листопада 2015 року на базі Маловисківського РМК відбувся методичний треніг "Можливості застосування електронних освітніх ресурсів для організації навчальної та методичної роботи вчителя", який провела Заслужений вчитель України, вчитель математики Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ступенів В.О.Руденко.
16 лист. 2015

Обласна творча лабораторія працювала в Маловисківській третій..

16 листопада 2015 року в Малій Висці на базі ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів відбулося засідання обласної творчої лабораторії вчителів початкових класів під керівництвом старшого викладача кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" Тіхонової Наталії Георгіївни.