[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

29 вер. 2016

Інформатика у початковій школі

За новим Державним стандартом початкової школи передбачено вивчення інформатики з 2 класу. У зв’язку з цим змінюються вимоги до підготовки педагогів і до технічного забезпечення початкової школи.
22 вер. 2016

ПАРТИЗАНСЬКИМИ СТЕЖКАМИ

З метою вшанування подвигу ветеранів антифашистського опору: колишніх підпільників і партизанів - усіх тих, кого ми з гордістю називаємо народними месниками, 22 вересня у Великовисківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені уроки пам'яті з історії підпільно-партизанського руху. Також учні 8 класів разом з вчителем Ніною Іванівною Бондаренко та бібліотекарем школи Зонаттою Миколаївною Іщенко підготували та провели годину історичної пам'яті "Стежками партизанської доблесті".
22 вер. 2016

Засідання методичної студії завідувачів ДНЗ

22 вересня 2016 року відбулося засідання методичної студії завідувачів ДНЗ району, під час якого методист РМК Шведенко Л.О. надала керівникам дитячих садків інструктивно-методичні рекомендації щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах. Зокрема, акцент було зроблено на забезпеченні закладом проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи. Мова йшла і про малі форми активного відпочинку під час організованої навчально-пізнавальної діяльності, і про форми оптимізації рухової активності у повсякденному житті малюків, і про загартувальні й лікувально-профілактичні процедури.
17 вер. 2016

Настановча сесія для слухачів Кровоградської Малої академії наук

17 вересня 2016 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету (далі - КНТУ) відбулася настановча сесія для слухачів Кровоградської Малої академії наук учнівської молоді, де зібралося близько 500 учнів навчальних закладів області, їхні батьки, педагогічні та наукові наставники, керівники НТУ та секцій МАНУМ. Від Маловисківського району в сесії взяло участь 25 учнів з Мануйлівського НВК(3), Смолінського НВО(12), Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст..(3), Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..(3),Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст..(2), Злинської ЗШ№2 І-ІІІ ст..(2).
16 вер. 2016

Нарада педагогів-організаторів

16 вересня 2016 року на базі Маловисківського відділу освіти відбулася нарада педагогів-організаторів " Особливості організації виховної роботи в 2016-2017 н. р. у контексті формування ціннісних орієнтацій учнів". У нараді взяли участь 14 педагогів - організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.
14 вер. 2016

Готуємось до захисту України!

Ідеологічна робота, національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання протягом багатьох років незалежності України вважалися другорядними питаннями, але анексія Криму та війна (так саме війна) на Сході країни не лиш змусили в авральному порядку вирішувати проблеми забезпечення та навчання армії, а й звернути чималу увагу на допризовну підготовку молоді у школах, адже сьогодні вона набуває надзвичайної актуальності.
12 вер. 2016

Обласний тренінг для керівників музеїв

12 вересня 2016 року в музеї історії освіти Кіровоградщини комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся тренінг з проблеми «Музей відчинено: тренінг ефективності діяльності музейних педагогів».
8 вер. 2016

Секційне засідання вчителів освітньої галузі «Суспільствознавство»

08 вересня 2016 р. на базі районного методичного кабінету відбулося секційне засідання вчителів історії з теми: «Форми підвищення рівня науково-методичної підготовки і фахової майстерності педагогічних працівників в умовах впровадження Нового державного стандарту»
1 вер. 2016

Ювілейний Перший Дзвінок

От і промайнуло літо. На зміну йому прийшла щедра і золота осінь. У перший вересневий день усі школярі, вчителі, батьки відзначають День знань. Цього року Перше вересня у Великовисківській ЗШ І-ІІІ ст. було особливим, адже 33 першокласники вперше ступили на поріг школи. Шкільний двір заполонили море емоцій, радості від зустрічі однокласників.
31 серп. 2016

Cерпнева педагогічна конференція освітян

Щороку на початку нового навчального року освітяни проводять серпневу конференцію, щоб підвести підсумки та спланувати роботу на наступний навчальний рік Тож 31 серпня 2016 року у районному будинку культури відбулася серпнева педагогічна конференція освітян. На початку роботи усі бажаючі мали можливість ознайомитися із виставкою-ярмарком педагогічних здобутків «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України» та матеріалами декоративно-ужиткового мистецтва, підготовленими вчителями та учнями загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів Маловисківського району.