[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

10 лист. 2016

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності:Українська паляниця»», який проходив з 8 по 10 листопада 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Києві, вихованців гуртка «Обрій» Маловисківського РБДЮТ, що працює на базі Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ступенів: Дворчук М., Дворчук К., Іванченко К., Бурлуцьку Д., Пономаренко О. та керівника гуртка Шабанову Лілію Сергіївну.
28 жовт. 2016

Розвиток зв'язного мовлення дітей засобами мистецтва запам'ятовування (мнемотехніка)

Проблема розвитку зв'язного мовлення дітей добре відома педагогічним працівникам. Тож головним завданням для вихователів ДНЗ є вдосконалення монологічної мови дітей, що сприяє розвитку їх зв'язного мовлення. Цю проблему можна вирішити через різні види мовленнєвої діяльності: переказ літературних творів, складання описових розповідей, створення творчих оповідань, заучування віршів, складання розповідей за картиною.
19 жовт. 2016

Авторська майстерня Валентини Олександрівни Руденко

19 жовтня 2016 року на базі районного методичного кабінету відбувся методичний тренінг "Використання офісних сервісів та інтернет - ресурсів для активізації навчальної діяльності учнів".
18 жовт. 2016

Інтегрований семінар-практикум вчителів 1-х класів та практичних психологів...

відбувся 18 жовтня 2016 року в Лозуватській ЗШ І-ІІ ступенів. Головне проблемне питання семінару - "Успішна адаптація дитини до школи як умова гармонійного розвитку особистості".
13 жовт. 2016

Організація медичного обслуговування в дошкільному закладі

13 жовтня 2016 року у відділі освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації відбувся семінар сестер медичних дошкільних навчальних закладів. На ньому йшла мова про організацію медичного обслуговування в ДНЗ. Керівник методичного об'єднання сестер медичних ДНЗ Булах Т.І. поінформувала присутніх про види медичного контролю та провела співбесіду з медичними сестрами щодо надання першої невідкладної допомоги.
7 жовт. 2016

Незалежність і територіальна цілісність України в надійних руках!

Саме так можна сказати про нинішніх допризовників, учнів – юнаків 11-х класів загальноосвітніх шкіл Маловисківського району. В цьому ми, керівники дводенних військово-патріотичних зборів, впевнились спостерігаючи та навчаючи юнаків премудростям військової служби . А ці самі примудрості, 60-т юнаків із 13 шкіл району, вивчали на дводенних військово-патріотичних зборах, які пройшли на базі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. 06-07 жовтня.

Cемінар-практикум шкільних бібліотекарів

7 жовтня 2016 року на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів з проблеми "Роль шкільної бібліотеки в навчально-виховному процесі". Мема семінару-практикуму - проаналізувати діяльність шкільних бібліотек у 2015-2016 н.р., підвищити фаховий рівень та професійну майстерність шкільних бібліотекарів, ознайомити з новими технологіями навчання і виховання, сприяти розвитку та самоусвідомлення і самоаналізу , активізувати та мотивувати діяльність освітян.

Круглий стіл керівників секцій НТУ

07 жовтня 2016 року на базі Маловисківського відділу освіти відбувся круглий стіл для керівників секцій НТУ з проблеми «Підготовка вчителя до роботи з обдарованими учнями». Під час роботи присутні обговорили питання результативності участі учнів району у І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН.
6 жовт. 2016

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця»

6 жовтня 2016 року в м. Кропивницькому відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю"Українська паляниця" який проводився з метою національно-патріотичного виховання молоді, формування шанобливого ставлення до звичаїв і традицій українського народу, хліба як національного символу України; створення куточків бережливого ставлення до хліба, розвитку ініціативи і творчих здібностей дітей, організації активної пізнавальної і пошукової діяльності, підтримки соціальної активності учнівської молоді.
29 вер. 2016

Вшановання пам'яті загиблих в Бабиному Яру

Кожного року 29 вересня за рішенням Верховної Ради України вшановується пам'ять тих, хто безневинно загинув в Бабиному Яру. Бабиним Яром у Києві називаються кручі на околицях міста. Ширина цих ярів доходить до 300 метрів, глибина 50 метрів, довжина досягає 3, 5 кілометри. Саме це місце нацисти вирішили використати для своїх злочинів.