[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

7 жовт. 2015

Практичне заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації

07 жовтня 2015 року на базі Оникіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося практичне заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації, організованих Комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», з проблеми «Реалізація можливостей між предметних зв’язків під час викладання природничих дисциплін».
5 жовт. 2015

Формування екологічної культури у дошкільників під час прогулянок на свіжому повітрі

Такою була тема семінару-практикуму, який відбувся 30 вересня 2015 року в Лозуватському ДНЗ "Калинка". Перед вихователями виступила керівник методичного об'єднання вихователів груп молодшого та середнього віку, методист Маловисківського ДНЗ "Чебурашка" Недільченко Л.С., яка зазначила, що екологічна культура дошкільнят є важливою складовою сучасного виховання.
1 жовт. 2015

День працівника освіти

01 жовтня 2015 року, в приміщенні Маловисківського районного будинку культури зібралися для того, щоб привітати освітян напередодні професійного свята - Дня працівника освіти, яке відзначається традиційно у першу неділю жовтня.
29 вер. 2015

Майстер клас Майї Тутаєвої, директора Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ім’я Майї Тутаєвої, директора Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, добре відоме в педагогічних колах району, і навіть далеко за його межами. Це, безперечно, педагог-новатор, яка перебуває в постійному пошуку новітніх інноваційних підходів та технологій у вихованні підростаючого покоління. Для цього вона не перестає вчитись і використовувати набутки кращих педагогів України.
28 вер. 2015

Тиждень безпеки в дошкільних закладах

Відповідно до спільного наказу відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації та Маловисківського РВУДСНС від 03.08.2015 року № 244/6 "Про проведення Тижнів безпеки життєдіяльності в 2015/2016 н.р." в період з 14 по 18 вересня 2015 року було проведено 1-й Тиждень на тему "Коли вирушаєш у путь - завжди обережним будь!"
28 вер. 2015

Олімпійський тиждень в дошкільних закладах району

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Маловисківської РДА від 31.08.2015 року № 269 "Про організацію і проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку, Олімпійського тижня та Дня фізичної культури і спорту" в дошкільних навчальних закладах було проведено розваги та спортивні змагання.
26 вер. 2015

ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ ЗЛІТ СЕРЕД ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В черговий раз вересневими теплими днями в Оникієвському лісі зібрались вчителі Кіровоградщини на традиційний туристсько-спортивний зліт серед працівників освіти області, щоб продемонструвати свої туристські вміння та навички та позмагатися за призові місця. Цьогорічний зліт зібрав 14 команд області серед яких були команди, які вперше приймали участь у такому заході, це команда Світловодського району, а також команди Світловодських загальноосвітніх шкіл–інтернатів № 1 та № 2 та команда державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг»
25 вер. 2015

До уваги вчителів початкових класів та заступників з НВР

Шановні колеги! Сьогодні відбулося засідання вересневої методичної студії керівників ШМО вчителів початкових класів, на якому було докладно розглянуто лист Департамента загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 21.09.2015 року № 2/2-14-1907-15 щодо заповнення Класних журналів 1-4 класів та обговорено ряд питань, пов'язаних із заповненням цих журналів у початкових класах шкіл Маловисківського району.
24 вер. 2015

Нарада завідувачів ДНЗ

Нарада завідувачів ДНЗ відбулася в бібліотеці відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації 24 вересня 2015 року. В ході наради було обговорено організацію освітньої роботи в дошкільних закладах Маловисківщини, затверджено графік роботи методичних формувань на 2015-2016 навчальний рік та розглянуто ряд інших питань
19 вер. 2015

Настановча сесія МАНУМ

19 вересня 2015 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулася настановча сесія для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді.