[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

30 серп. 2016

Серпнева педагогічна конференція 2016

Блог методичного кабінету відділу освіти Маловисківської РДА про серпневу педагогічну конференцію 2016 року
26 серп. 2016

Секційні засідання для учителів української мови та літератури, іноземної мови та шкільних бібліотекарів

26 серпня 2016 року на базі Маловисківської школи-інтернат відбулися секційні засідання для учителів української мови та літератури, іноземної мови та шкільних бібліотекарів. Освітяни району опрацювали нормативну документацію, необхідну для організації навчально-виховного процесу у 2016-2017 н.р., ознайомилися з досвідом роботи педагогів Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. Луньової Наталії Вікторівни та Шинковенко Марини Анатоліївни, Смолінського НВО Бічаніної Світлани Олександрівни.
26 серп. 2016

Роботу нового навчального року розпочали керівники шкільних методичних об'єднань

Новий навчальний рік для педагогів Маловисківського району розпочався 26 серпня 2016 року із засідань методичних студій. Цього разу для їх проведення гостинно відкрила двері Маловисківська школа-інтернат, за що щира подяка адміністрації та всьому педагогічному колективу закладу!
5 серп. 2016

Засідання педагогічного колективу Хмелівської ЗШ І-ІІ ст.

Засідання педагогічного колективу Хмелівської ЗШ І-ІІ ст. Розглянуті питання: Про створення Хмелівського навчально-виховного об’єднання
3 черв. 2016

Методичний коучинг для бібліотекарів

3 червня у бібліотеці РМК відділу освіти Маловисківської РДА відбувся методичний коучинг для бібліотекарів "Професійні фішки або аналізуємо та проектуємо креативно".
3 черв. 2016

Тема дня: літнє оздоровлення

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, а оздоровчий період - з 01 червня по 31 серпня.
1 черв. 2016

Тиждень Дошкільника в "Теремку"

В дошкільних закладах району останній тиждень травня традиційно вважається Тижнем дошкільника, в рамках якого підводяться підсумки роботи навчального закладу за рік, організовуються та проводяться різноманітні заходи, як-то лялькові вистави, малювання на асфальті, ігри-забави, спортивні розваги, звітні заняття гуртківців та ін.
27 трав. 2016

Конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”

Відповідно наказу начальника відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації №84 від 14 березня 2016 року «Про проведення V районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”з 18 по 27 травня 2016 р. проходила V районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”. Участь в конференції взяли 16 учнів з 15 загальноосвітніх закладів району. Не прийняли участі в конференції вихованці Кіровської ЗШ І-ІІІ ст. та Новопавлівської ЗШ І-ІІ ст.
26 трав. 2016

Шістнадцять років очікування!

Так, саме у 2000 році востаннє відгриміли автоматні постріли, які виконували випускники-юнаки 11-х класів шкіл районну, які проходили триденні навчально-польові збори. Як відомо всім випускникам-юнакам 11-х класів у навчальних планах для юнаків 10 та 11-х класів введено навчальний предмет «Захист Вітчизни» та для дівчат «Основи медичних знань».
25 трав. 2016

Семінар про літні мовні табори

25 травня 2016 року на базі РМК відділу освіти Маловисківської РДА відбувся семінар учителів іноземної мови щодо організації та проведення літніх мовних таборів у ЗНЗ району. Педагоги ознайомилися з нормативною документацією, методичними рекомендаціями та порадами щодо формування мовних груп та роботи табору. Також учителі переглянули досвід роботи колег області та України з питань планування та функціонування літнього мовного табору.