[[http://rmk-mv.at.ua/news/rss]]

16 лют. 2017

Ведення ділової документації в дошкільному навчальнму закладі

16 лютого 2017 року Хмелівський дошкільний навчальний заклад "Струмочок" відчинив двері для завідувачів дошкільних навчальних закладів та директорів навчально-виховних комплексів району, які зібралися на семінар з питань ведення ділової документації в ДНЗ. Гостей щиро вітали вихованці дитячого садка.
10 лют. 2017

Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку засобами ігрової діяльності

В основному Базовому компоненті дошкільної освіти особливу увагу приділено сенсорному розвитку дитини. Так, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» передбачає «формування доступних дитині дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості, відношення предметів і об'єктів навколишнього світу». Основа пізнавального розвитку дитини - сенсорний розвиток.
30 січ. 2017

26 січня 2017 року в Смолінському дошкільному навчальному закладі №3 «Ромашка» відбулося засідання майстер-класу вихователя-методиста Павленко К.І. за темою «Використання інноваційних технологій під час навчання дошкільників елементів грамоти». Катерина Іванівна поділилася досвідом роботи закладу з даної теми, познайомила педагогів з навчально-методичним комплектом «Віконечко у світ грамоти» І.Товкач.
17 січ. 2017

Творчий вихователь - творчий учень

17 січня 2017 року в бібліотеці відділу освіти, молоді та спорту відбувся семінар вихователів групи продовженого дня. Темою для обговорення став творчий підхід до організації роботи в групі продовженого дня.
13 січ. 2017

Нарада заступників директорів з навчально-вихоної роботи

13 січня на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи.
23 груд. 2016

Формування якісного рівня патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності

15 грудня 2016 року в Мануйлівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" відбувся семінар вихователів молодших та середніх груп, в ході якого розглядалося питання формування якісного рівня патріотичного виховання дошкільників.
9 груд. 2016

Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ

грудня 2016 року в Оникіївському ДНЗ «Дюймовочка» відбулося засідання Школи педагогічної майстерності з фізкультури з проблеми «Ефективні методи і прийоми фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».
24 лист. 2016

Роль музичних ігор у розвитку творчих здібностей дошкільників

24 листопада 2016 року в Смолінському ДНЗ № 1 "Теремок" відбувся семінар-практикум музичних керівників дошкільних навчальних закладів району, на якому йшла мова про роль музичних ігор для розвитку творчих здібностей дошкільників. Калейдоскоп інтерпретаційно-виконавських музичних ігор продемонстрували діти разом з вихователем Соловйовою В. І. та музичним керівником Бащуцькою А.С. Завдяки переглянутому заняттю музичні керівники вкотре переконалися, що такі ігри є кроком до творчості, краси та оригінальності.
15 лист. 2016

Створення умов для розвитку креативності дітей

Креативність - це значить копати глибше, дивитися краще, виправляти помилки, розмовляти з кішкою, пірнати в глибину, проходити крізь стіни, запалювати сонце, будувати замок на піску, вітати майбутнє" (Еліс Пол Торренс, американський психолог та педагог).
12 лист. 2016

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

12 листопада 2016 року на базі Великовисківської ЗШІ ІІІ ст. відбувся ІІ етап(районний) Всеукраїнської олімпіади з математики.