Роль музичних ігор у розвитку творчих здібностей дошкільників

24 лист. 2016
24 листопада 2016 року в Смолінському ДНЗ № 1 "Теремок" відбувся семінар-практикум музичних керівників дошкільних навчальних закладів району, на якому йшла мова про роль музичних ігор для розвитку творчих здібностей дошкільників. Калейдоскоп інтерпретаційно-виконавських музичних ігор продемонстрували діти разом з вихователем Соловйовою В. І. та музичним керівником Бащуцькою А.С. Завдяки переглянутому заняттю музичні керівники вкотре переконалися, що такі ігри є кроком до творчості, краси та оригінальності.

Про музичну гру, як педагогічний феномен провела бесіду з музичними керівниками голова методичного об'єднання Шталько Олена Петрівна.
Методист РМК Шведенко Л.О. вела мову про вплив музики на творчий розвиток дітей дошкільного віку, музикотерапію в дитячому садку та ознайомила учасників семінару з "музичною аптечкою".