Нарада педагогів-організаторів

16 вер. 2016
16 вересня 2016 року на базі Маловисківського відділу освіти відбулася нарада педагогів-організаторів " Особливості організації виховної роботи в 2016-2017 н. р. у контексті формування ціннісних орієнтацій учнів". У нараді взяли участь 14 педагогів - організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.

На нараді розглянули питання:"Підсумки 2015-2016 навчального року та пріоритетні завдання організаторів виховної роботи на новий навчальний рік", "Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в учнівському колективі у 2016-2017 н.р."(методист С.М.Подручна), "Психологічні аспекти діяльності організаторів виховної роботи в умовах складної соціально-політичної ситуації" (методист Л.В. Привалова), " Методичні рекомендації щодо активізації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах" (методист  В.С.Рибак).

Під час наради головою РМО педагогів-організаторів вибрали Л.С.Шабанову, педагога-організатора Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.