Ювілейний Перший Дзвінок

1 вер. 2016
От і промайнуло літо. На зміну йому прийшла щедра і золота осінь. У перший вересневий день усі школярі, вчителі, батьки відзначають День знань. Цього року Перше вересня у Великовисківській ЗШ І-ІІІ ст. було особливим, адже 33 першокласники вперше ступили на поріг школи. Шкільний двір заполонили море емоцій, радості від зустрічі однокласників.

Привітати школярів і вчителів зі святом приїхали   перший заступник голови Кіровоградської ОДА Коваленко Сергій Петрович, голова Маловисківської РДА Сорока Павло Володимирович.  Приємне хвилювання охопило всіх присутніх під час вручення директору школи Панову О.І. Сертифіката на капітальний ремонт покрівлі в сумі 1144,415 тис. грн.. До привітань приєднався депутат обласної ради Флоря Андрій Володимирович, який   вручив Сертифікат на 10 тисяч грн. для придбання меблів. Щирі слова вітання учням, вчителям, батькам висловив сільський голова Булацел С.І.

Свято Першого дзвінка співпало ще з однією важливою подією в історії школи: цього року виповнюється 80 років, як перші випускники  Великовисківської  середньої школи сіли за парти.

Отже, спільними зусиллями вчителів, батьків, спонсорів Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст. ось уже 80 років впевнено крокує вперед, долаючи всі незгоди, даючи знання підростаючому поколінню.