ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

28 лист. 2015
28 листопада 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 42 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківського району.

Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

7 клас

Ємельянову Софію, ученицю 7 класу Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Демедчук С.А.) - диплом І ступеня.

Дяченко Вікторію, ученицю 7 класу Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів (вчитель Сидоренко О.Г.) - диплом ІІ ступеня.

Пашковську Анастасію, ученицю 7 класу Маловисківької гімназії (вчитель Небога Т.В.)  - диплом ІІІ ступеня.

8 клас

Тістечок Аліну, ученицю 8 класу Мар*янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Овсянников А.М.)  - диплом І ступеня.

Негретову Вікторію, ученицю 8 класу Злинської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів (вчитель Аристенко Л.П.)  - диплом ІІ ступеня.

Вівчарик Олександру, ученицю 8 класу  Маловисківької гімназії (вчитель Небога Т.В.)  - диплом ІІІ ступеня.

9 клас

Мерзлікіну Катерину, ученицю 9 класу Смолінського НВО (вчитель Прадіденко Л.Р.) - диплом І ступеня.

Гальченко Людмилу, ученицю 9 класу Маловисківської гімназії (вчитель Небога Т.В.) - диплом ІІ ступеня.

Шмалька Богдана, учня 9 класу Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів (вчитель Сидоренко О.Г.) - диплом ІІІ ступеня.

10 клас

Білецького Антона, учня 10 класу Маловисківської гімназії (вчитель Небога Т.В.) - диплом І ступеня.

Стаднік Олександру,  ученицю 10 класу Злинської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів (вчитель Аристенко Л.П.)  - диплом ІІ ступеня.

Заєць Ольгу, ученицю 10 класу Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Демедчук С.А.) - диплом ІІІ ступеня.

11 клас

Шишадського Владислава, учня 11 класу Злинської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів (вчитель Демченко О.В.)  - диплом І ступеня.

Сулу Інну, ученицю 11 класу Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів (вчитель Сидоренко О.Г.) - диплом ІІ ступеня.

Красного Валерія, учня 11 класу Маловисківської гімназії (вчитель Небога Т.В.) - диплом ІІІ ступеня.

Бажаємо перемоги

у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!