Вшанували героя

26 лист. 2015
На фасаді Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів встановлено меморіальну дошку на знак вшанування пам'яті односельця Миколи Нароженка, який віддав своє життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. На мітинг-реквієм до школи прийшли односельці, друзі, однокласники, родина героя, приїхали бойові побратими. Про це повідомляє кореспондент Златополя у Малій Висці, Кіровоградська область.

На мітингу були присутні заступник голови Маловисківської РДА Лілія Синчук, заступник військового комісара Маловисківського військового комісаріату майор Олександр Небога, заступник голови районної громадської організації учасників АТО Роман Разілевич, Великовисківський сільський голова Сергій Булацел, депутат обласної ради Андрій Флоря, депутат райради Володимир Волошиновський.
Школярі нагадали присутнім, як колишній учень не словом, а ділом довів, що любив свій народ, свою Україну. Зі сльозами на очах і щемом в серці звучали вірші до матерів, чиї сини з небес просять у них пробачення за їхні материнські сльози.
Право відкрити меморіальну дошку було надано сестрам Миколи - Ірині та Ользі. Настоятель Великовисківського Свято-Преображенського храму протоіерей отець Михайло (Мушин) звершив панахиду на освячення меморіальної дошки та на могилі бійця.
Тут же був оформлений стенд зі світлинами Миколи та його друзів...А біля меморіальної дошки стояла почесна варта,- учні школи, а також- учасники бойових дій.
Поліцейські батальйону патрульної служби поліції особливого призначення  Кіровоград при Головному Управлінні Національної поліції - рядовий Богдан Дінул, Вадим Западенко та односелець Віталій Іщенко.