РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ

15 лист. 2015
15 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ В МАЛОВИСКІВСЬКІЙ ЗШ №3 І-ІІІ СТ. ПРОЙШЛА РАЙОННА ОЛІМПІАДА З ІСТОРІЇ. ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДІ 52 УЧАСНИКА З 17 ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ. ФАХОВЕ ЖУРІ ВИЗНАЛО ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТАКИХ УЧНІВ:

Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель – Шумко С.М.)

Матюшенко Олександр – учень 9 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст. (вчитель - Кузнєцова Л.І.)

Каракай Антон – учень 10 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. (вчитель - Бакалінська О.В.)

Андреєв Андрій – учень 11 класу Маловисківської гімназії ( вчитель - Онипсенко В.М.)

Диплом ІІ ст.

Бакалінський Олександр – учень 8 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. (вчитель - Бакалінська О.В.)

Шмалько Богдан - учень 9 класу Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст. (вчитель - Бакалінська О.В.)

Стаднік Олександра – учениця 10 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст. (вчитель - Кузнєцова Л.І.)

Мосузенко Вадим – учень 11 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.  ( вчитель – Вергун Р.М.)

Диплом ІІІ ст.

Бікі Єлизавета – учениця 8 класу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель – Ніколаєнко В.Г.)

Кучер Юлія Вікторівна – учениця 9 класу Маловисківської гімназії (вчитель – Бабаєв Г.А.)

Решетник Віталій – учень 10  класу Маловисківської гімназії (вчитель – Мазур О.М.)

Дашніков Денис – учень 11 класу Мар'янівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель – Шумко С.М.)