Організація харчування в дошкільних навчальних закладах

5 лист. 2015
05 листопада 2015 року у відділі освіти відбувся семінар для медичних сестер дошкільних навчальних закладів. Тема семінару - "Організація харчування в дошкільних навчальних закладах".

На початку семінару методист РМК Шведенко Л.О. ознайомила присутніх з переліком нормативних документів стосовно  організації харчування в ДНЗ та повідомила, що з ними можна ознайомитися на блозі "Дошкільник" в розділі "Нормативно-правова база". Увагу медичних сестер було звернено на лист МОНУ від 27.02.2013 № 1/9-142 "Щодо вирішення окремих питань при організації харчування дітей у ДНЗ".
В ході семінару було розглянуто такі питання:
1) Інформування батьків про харчування дітей;
2) Меню дітей в дитячому садку;
3) Небезпечні продукти, що заборонені для використання та вживання дітьми в дошкільних установах;
4) Питний режим;
5) Режим харчування, об'єм їжі, калорійність харчування, продукти харчування.
Окремо Шведенко Л.О. зупинилась на оформленні меню-вимоги на видачу продуктів харчування(дивитись тут) та денного меню (дивитись тут)
Для медичних сестер, які працюють нещодавно, було організовано навчання по оформленню щоквартального звіту про дотримання норм харчування.
Насамкінець медсестри ознайомилися з матеріалами, розміщеними на "Сторінці медсестри" в блозі "Дошкільник".