Майстер-клас пройшов класно!

28 жовт. 2015
Зал засідань районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації зібрав майже 100% склад вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни». Не з’явились на засідання лише три вчителя, які захворіли.

Спочатку методист РМК В. Рибак запропонував розглянути питання щодо результатів проведення дводенних військово-патріотичних зборів та участі команди юнаків-допризовників в обласному спортивному заході «Захисник Кіровоградщини».

Щодо військово-патріотичних зборів, то всі учасники семінару відзначили нагальну потребу в таких патріотичних заходах для патріотичного виховання наших юнаків. Також звернуто увагу деяких педагогів на певні недопрацювання у підготовці юнаків до такого відповідального заходу та поставлено завдання на усунення певних недоліків по підготовці юнаків до служби у збройних Силах України. Нам слід підтягнути стройовий вишкіл, фізичну підготовку (силові вправи) й безперечно уміння вправлятись із зброєю, стріляти та розбирати й збирати автомат.

Також відмічено значну роботу проведену на зборах вчителями Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст.. А. Коцуром (командир взводу) та В. Топчієм – інструктором рукопашного бою,а також І. Туртурікою (співкерівником зборів, керівником РМО вчителів «ЗВ») вчителем предмету «Захист Вітчизни» Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст..

Вони приклали максимум зусиль для якісного проведення військово-патріотичних зборів.

Проте головним позитивом проведеного зібрання став майстер-клас проведений Лизнем Віктором Михайловичем вчителем фізичного виховання Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..

Він теоретично, а потім і практично продемонстрував з допомогою відео та слайдів, найефективніші форми і методи організації процесу навчання учнів 5-11 класів техніки легкоатлетичних видів (біг, стрибки, метання), які він застосовує в практиці своєї роботи і досягає високих результатів.

Вчитель обмінявся досвідом проведення позакласної гурткової та секційної роботи, продемонстрував свої напрацювання щодо нестандартного обладнання для підвищення щільності уроку та зацікавленості школярів до занять фізичною культурою й формуванням навичок здорового способу життя.

В обговоренні виступу В. Лизня взяли участь керівник МО вчителів фізичної культури О. Бершадська, вчитель фізичної культури ЗШ №3 м. Мала Виска О. Шостак, вчителі фізичної культури: Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст.. О. Снопков, Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст.. Ю. Гудаченко, Маловисківської ЗШ №4 І-ІІІ ст.. В. Яриш та методист РМК В. Рибак.

Також переглянуто відео огляд заходів, які проведено в рамках тижня патріотичної роботи (12-17.10.2015 р.), що проведено в Мар’янівській ЗШ І-ІІІ ст..

По підсумкам семінару прийнято рішення: - протягом двох неділь (до 04.11.2015 р.) розмножити електронну версію семінару для всіх ЗШ , як методичні рекомендації по впровадженню методики проведення уроків легкої атлетики в 5-11 класах ЗШ району та в позакласній роботі з легкоатлетичних видів.

Поставлено завдання вчителю фізичної культури й «ЗВ» Маловисківської ЗШ  №4 І-ІІІ ст.. по якісній підготовці наступного семінару, який відбудеться 18.11.2015 р. на базі цієї школи по темі: «Нестандартні підходи у практиці навчання та удосконалення практичних умінь і навичок школярів у спортивних іграх – волейбол та баскетбол».

Методист РМК                                                                               В. Рибак