Семінар – практикум вчителів фізики району

15 жовт. 2015
15 жовтня 2015 року на базі Маловисківського відділу освіти відбувся семінар – практикум вчителів фізики з проблеми: «Впровадження технології проектного навчання в навчально-виховний процес як ефективний засіб формування предметної компетентності учнів відповідно до нового Державного стандарту».

У семінарі взяли участь вчителі фізики з 19 загальноосвітніх навчальних закладів. Під час семінару розглянули питання: «Технологія проектного навчання» (Щербак Х.В., вчитель фізики Розсохуватської ЗШ І-ІІ ст..), «Технологія розвитку творчої особистості Г.Альтшуллера -теорія розв'язання винахідницьких завдань» (Доренко Т.М., вчитель фізики Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів), «Інтерактивна технологія Веб-квест. Веб-квест як ефективна форма організації навчання учнів фізики та астрономії» (методист С.Подручна).

Під час практичної частини вчитель фізики Щербак Х.В. змоделювала урок фізики у 7 класі за новим Державним стандартом з точки зору компетентнісного підходу та представила на розгляд матеріали проекту виконаного учнями Розсохуватської ЗШ І-ІІ ст..

Під час семінару також були висвітлені питання:

n Організація та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня» (6 квітня 2015 року -заявки до 22 лютого 2016 року).

n Методичні рекомендації написання науково - дослідницької роботи з фізики.

n  Підвищення ІКТ компетентності вчителів фізики. Навчання в школі комп’ютерної грамотності.

n Підготовка та проведення шкільної та районної олімпіади з фізики.

n Участь у науково-практичній Інтернет-конференції «Хмурівські читання» номінація «Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання природничо-математичних дисциплін».

n Участь у обласному конкурсі «Педагогічна блогосфера»
(заявки до 20 квітня 2016 року).

Практикум олімпіадних задач підготувала вчитель фізики Смолінського НВО Гульченко Н.Л.

Наступний семінар –практикум буде проведено віртуально 8-12 лютого 2016 року.

Тема: «Формування життєвої компетентності учнів шляхом використання практично орієнтованих завдань на уроках математики і фізики».