День захисників України в закладах освіти

14 жовт. 2015
14 жовтня у державі відзначається День захисника України. Рік тому це державне свято встановлено Указом Президента з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої Батьківщини. Захисники України-це ті, хто боронять нашу державу на Сході, волонтери, військовослужбовці всіх поколінь.

Вшановуючи пам'ять тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України, учні та педагогічні працівники поклали квіти до пам'ятного знаку Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО.

У загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах були проведені науково-просвітницькі заходи з участю ветеранів війни та військової служби, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях присвячених Дню захисника України. Учні та педагогічні працівники взяли участь:

- в спортивних змаганнях «Богатирські ігри» на стадіоні «Колос» у м. Мала Виска;

- в обласній акції «Напиши листа захиснику України» (всі заклади);

- в краєзнавчо-туристичному квесті «Мій рідний край» (РБДЮТ);

- в одноденному поході у рамках проекту «Козацькі розваги» (РБДЮТ);

- в «Святі козацтва» (посвята в козачата);

- в презентації проекту «Шляхами подвигу і слави» (РБДЮТ);

- в зустрічі з учасниками АТО: В. Майоренко (НВО), С. Бережним (Хмелівська ЗШ І-ІІІ ст.), Р. Храмовим (Мар’янівська ЗШ І-ІІІ ст.), Є.Компанійцем, О.Ковальчуком, О. Шостаком, О.Нікітіним, С. Снопковим (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.), С. Щербаком (Розсохуватська ЗШ І-ІІ ст.), І. Янчуком (Злинська ЗШ№2 І-ІІІ ст..), В.Нікітіним (Хмелівська ЗШ І-ІІІ ст., Хмелівська ЗШ І-ІІ ст.), В. Рябоштаном, В. Іщенком (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст.), А. Моцою (Копанська ЗШ І-ІІІ ст.), Р.Разілевичем (Маловисківська гімназія).