Практичне заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації

7 жовт. 2015
07 жовтня 2015 року на базі Оникіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося практичне заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації, організованих Комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», з проблеми «Реалізація можливостей між предметних зв’язків під час викладання природничих дисциплін».

Оникієве зустрічало вчителів, що викладають географію, хімію, біологію та природознавство в  навчальних закладах різних районів Кіровоградської області. Учасників семінару привітали учнівський та педагогічний колектив школи. Директор Василь Гаврилович Ніколаєнко провів екскурсію  навчальним закладом.

Слухачі відвідали урок географії у 8 класі (вчитель вищої кваліфікаційної категорії Туртуріка І.В.). Ігор Вікторович поділився досвідом організації уроку з практичного застосування знань, умінь та навичок.

Методику проведення уроку хімії з вивчення нового матеріалу у 7 класі продемонструвала вчитель ІІ кваліфікаційної Ірина Анатоліївна Шпілька.

В ході семінару методист районного методичного кабінету відділу освіти Маловисківської районної державної адміністрації Ірина Володимирівна Кушнієнко ознайомила учасників семінару з організацією методичної роботи з учителями природничих дисциплін в Маловисківському районі. Керівник гуртка «Шкільне лісництво» Тетяна Василівна Хомякова та її вихованці презентували свої дослідницькі проекти. З організацією краєзнавчої роботи присутніх ознайомив Туртуріка І.В., продемонструвавши презентацію «До витоків річки Вись».

Теоретичні аспекти проведення сучасного уроку хімії, біології та географії розкрили у своїх виступах завідувач лабораторії природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Людмила Миколаївна Хлань та методист лабораторії Тетяна В’ячеславівна Ціперко.

На завершення освітяни області відвідали ДП «Оникіївське лісове господарство».

Відділ освіти Маловисківської районної державної адміністрації, районний методичний кабінет висловлюють подяку за організацію та проведення обласного семінару директору школи Ніколаєнку В.Г., учнівському та педагогічному колективу Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., вчителям Туртуріці І.В., Шпільці І.А.,  за сприяння в проведенні екскурсії –  директору ДП «Оникіївське лісове господарство» Слюсарову С.В. та головному лісничому Поркуян Л.І.

Ірина Кушнієнко,

методист РМК відділу освіти