Майстер клас Майї Тутаєвої, директора Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

29 вер. 2015
Ім’я Майї Тутаєвої, директора Хмелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, добре відоме в педагогічних колах району, і навіть далеко за його межами. Це, безперечно, педагог-новатор, яка перебуває в постійному пошуку новітніх інноваційних підходів та технологій у вихованні підростаючого покоління. Для цього вона не перестає вчитись і використовувати набутки кращих педагогів України.

Тему педагогічного діалога «Від прописних істин до успіху» висвітлила сама Майя Тутаєва. В цьому їй допомогла завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Вікторія Кислякова. Далі відбувся майстер-клас Майї Тутаєвої «управління моделлю інформаційно-навчального середовища у школі» для директорів шкіл. Зацікавив присутніх і круглий стіл, на якому висвітлювались питання нарад при директору, планування роботи, теоретично-практичний марафон «Методика підготовки та проведення педагогічних рад», методичний коучинг «Успішний учитель».

Підводячи підсумки майстер-класу, присутні переконалися, що сучасному директору загальноосвітнього навчального закладу потрібно і перш за все безперечно любити дітей та свою професію, але не менш важливо навчатися самим, розвиватися, мислити креативно і мобілізувати педагогічний колектив на виконання завдань по організації навчального процесу у школі.