Настановча сесія МАНУМ

19 вер. 2015
19 вересня 2015 року в актовій залі Кіровоградського національного технічного університету відбулася настановча сесія для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді.

Метою такого заходу є включення обдарованих дітей із різних навчальних закладів області в потужне інтелектуально – інформаційне поле науки, завдяки якому талановиті учні, в тому числі із сільської місцевості, можуть долучатися до високоякісної освіти та отримувати досвід проведення наукових досліджень.

Цьогоріч у настановній сесії взяло участь 32 учні Маловисківського району, які виявили бажання навчатися в різних навчальних секціях МАНУМ: Маловисківської гімназії (8), Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ст..(4), Маловисківської ЗШ№4 І-ІІІ ст..(4), Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст..(4), Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ст..(3), Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст..(5), Смолінського НВО (4).

Під час пленарного засідання виконавчий директор МАНУМ Філянт С.В. привітала слухачів, а також повідомила про основні завдання системи МАНУМ та можливості, які отримують слухачі під час навчання.

На урочистій частині були присутні: Таборанський В.П., директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, Коротков А.Є., директор Кіровоградського облкомплексу, народний артист України, професор та  ректор Кіровоградського технічного університету. Гості привітали юних науковців та побажали їм творчих успіхів та цікавого навчання.

По завершенню урочистої частини слухачі мали змогу особисто поспілкуватися з науковими керівниками секцій МАНУМ під час консультацій. Для керівників наукових секцій було організовано семінар-практикум у якому від Маловисківського району взяли участь Миколенко А.В.(керівник секції «Математика» НТУ «Інтелект» Маловисківського РБДЮТ) та Калашнік Т.С.(керівник секції «Історичне краєзнавство» Смолінського НВО).