СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ У КІРОВСЬКІЙ ЗШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Математика вчить мислити й разом з тим
 вселяє віру в безмежні
сили людського розуму
                                          В.О. Сухомлинський

10 квітня 2013 року на базі Кіровської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар - практикум вчителів математики та інформатики району. Тема семінару: «Використання методу навчальних проектів, як шлях до набуття учнями освітніх компетенцій».
    Під час семінару вчителі побували у творчій лабораторії вчителів математики та інформатики подружжя Лисунів (директор школи В.А. Туніченко). Учасники семінару відвідали уроки:
·  Бінарний урок з математики та інформатики «Рівняння» у 6 класі провели вчитель математики Лисун О.І. та вчитель інформатики Лисун Ю.М.
· Інтегрований урок «Ділення багатоцифрових чисел на двоцифрове число» у 4 класі провела вчитель початкових класів Шевцова Т.М.
        Учасники семінару набули досвіду щодо організації і проведення позакласної роботи з математики під час відвідування відкритого заходу «Математика і музика – сестри» ( Лисун О. І.) та ознайомившись з досвідом проведення «Математичного параду» (вчитель математики Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ступенів Прокопченко Л.М.).
Значно поповнили свої теоретичні та практичні знання вчителі під час круглого столу «Використання методу проектів, як шлях до набуття учнями знань, освітніх компетенцій» та розгляду методичних рекомендації до ДПА у 9 та 11 класі з оформлення задач з математики (Котлярова Т.В. та Нестеренко Л.А. вчителі математики Маловисківської ЗШ№3 І-ІІІ ступенів).
         Про результати атестації вчителів математики району, участь у різних конкурсах (вчителів та учнів) розповіла методист РМК С.Подручна.
    Вчителі математики району щиро дякують директору школи Туніченко В.А., заступнику директора Кірілову Р.А., вчителям початкових класів Туніченко С.Г. та Шевцовій Т.М., вчителям математики Лисун Ю.М. та Лисун О.І., всім працівникам школи за гостинний прийом.