Семінар - практикум учителів хімії та біології

21 листопада на базі Смолінської загальноосвітньої школи № 2 ІІ – ІІІ ступенів відбувся семінар – практикум учителів хімії та біології на тему : «Впровадження в навчальний процес сучасних інформаційних технологій, творчий підхід до роботи з обдарованими учнями».

Учасники семінару відвідали урок біології на тему:  «Генетика людини: мутації, спадкові хвороби» (учитель вищої категорії Мішаткіна С.Є.), на якому учні ознайомилися з типами мутацій та з факторами які їх спричиняють.

Урок хімії у 9 класі проводив учитель І кваліфікаційної категорії Прадіденко Л.Р. на тему: «Швидкість хімічних реакцій, залежність швидкості хімічних реакцій від різних чинників». Учні за допомогою віртуальної лабораторії мали змогу виконати лабораторні досліди та експериментальним шляхом дослідити залежність швидкості хімічних реакцій від різних чинників.

Учитель  І кваліфікаційної категорії  Москаленко Р.П ознайомила  роботою хімічного гуртка «Знай та умій». Гуртківці артистично продемонстрували шестикласникам, майбутнім хімікам, чудеса хімії.

Учителі Смолінської ЗШ № 2 ІІ – ІІІ ст. показали учасникам семінару можливості впровадження   інформаційних  технологій на  уроках хімії та  біології та роботу з обдарованими учнями.

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність за організацію та проведення районного семінару-практикуму.