Семінар - практикум учителів хімії та біології

22 лютого 2013 року на базі Лозуватської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відбувся семінар – практикум учителів хімії та біології на тему: «Формування екологічного мислення і свідомості учнів, шляхом застосування інтерактивних форм і методів навчання».

Учасників семінару радо зустріла та провела екскурсію по навчальному закладу заступник директора з навчально – виховної роботи Межова М.І.

Учитель хімії та біології Лозуватської ЗШ І – ІІ ст. Крячко В.І. провів урок у 9 класі на тему: «Застосування метанолу, етанолу, гліцеролу. Отруйність спиртів, їх згубна дія на організм людини», на якому учасники семінару мали змогу побачити активні форми роботи на уроці, самостійну пошукову діяльність учнів, використання проектної технології.

Справжнім дійством для учнів школи став виховний захід «Хімічна мозаїка», в якому взяли участь учні, педагогічний колектив школи і, навіть, працівники сільського будинку культури, які привітали чоловіків з Днем захисника Вітчизни.

За круглим столом учасники семінару обмінялися досвідом з проблеми: «Формування екологічного мислення і свідомості учнів, шляхом застосування інтерактивних форм і методів навчання».

Від проведеного семінару – практикуму всі отримали приємні враження, зокрема від гостинності, єдності та згуртованості педагогічного колективу школи.

Методисти районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської районної державної адміністрації Кушнієнко І.В., Овечко О.В., учасники семінару висловлюють подяку заступнику директора Межовій М.І., вчителю хімії та біології Крячку В.І., педагогічному та учнівському колективу Лозуватської ЗШ І – ІІ ст. за організацію та проведення семінару – практикуму учителів хімії та біології.

Методист                                                            Кушнієнко І.В.

nbsp;