Результати олімпіади з історії

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін та наказу відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації № 223 від 29.10. 2012 року «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012/2013 н. р.» 10 листопада 2012 р. на базі Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІст. відбулася районна олімпіада з історії. Всього в олімпіаді взяли участь 48 школярів.

Вітаємо з перемогою учасників олімпіади!!!

Андрєєва Андрія – учня 8 кл. Маловисківської гімназії (Онипсенко В.М.) – диплом І ст.

Луценко Валерію – ученицю 8 кл. Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. (Балануца Л.Л.) – диплом ІІ ст.

Дашнікова Дениса – учня 8 кл. Мар`янівської ЗШ І-ІІІ ст.(Шумко С.М.) – диплом ІІІ ст.

Дробаху Віталія – учня 9 кл. Маловисківської гімназії (Онипсенко В.М.) – диплом І ст.

Мялову Ольгу – ученицю 9 кл. Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст.(Карачінський А.А.) – диплом ІІ ст.

Кудрю Марію – ученицю 9 кл. Мануйлівського НВК (Постолюк П.І.) – диплом ІІІ ст.

Кравченка Артема – учня 10 кл. Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ст.(Бакалінська О.В.) – диплом І ст.

Корнієнка Олександра – учня 10 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІ ст.

Кадубця Дмитра – учня 10 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІІ ст.

Туртуріку Віктора – учня 11 кл. Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. (Комісарова Л.М.) – диплом І ст.

Іванова Миколу – учня 11 кл. Кіровської ЗШ І-ІІІ ст. (Сушко Є.О.) – диплом ІІ ст.

Поколенка Євгенія – учня 11 кл. Маловисківської гімназії (Мазур О.М.) – диплом ІІІ ст.