Фізико-математичний марафон у Великовисківській ЗШ І-ІІІ ступенів

29 березня 2013 року на базі Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ районний фізико-математичний марафон. Учні нашої школи в друге прийняли в ньому участь. Наша команда ("Вектор змін") складалася із шести учнів: Поліщук Ольги (9 клас), Чудика Маряна (9 клас), Шаповалаова Віктора (9 клас), Курихалової Ілони (7 клас), Середи Олександра (7 клас), Костенка Володимира (7 клас). Школа гостинно зустріла всих учасників марафону, одним словом - позитивні враження залишися на завжди.  Учні з радістю та з великим задоволенням відвідували різноманітні станції, на яких дізналися багато нового та цікавого. Побільше б таких конкурсів, в яких би діти могли б себе проявити та показати лише із позитивної сторони!