22 серп. 2017
На початку нового навчального року освітяни завжди збираються разом, щоб підвести підсумки роботи за минулий навчальний рік, і зазвичай, спланувати подальшу роботу. Саме зараз відбуваються важливі зміни в освітній галузі. Сьогодні говориться про реформування освітньої галузі, про Концепцію Нової української школи та її реалізацію, про зміни до навчальних програм, профілізацію старшої школи тощо. Одним із важливих питань є мотивація вчителя. Вчитель сьогодення – творець, майстер, рушійна сила нового, дослідник, натхненник, тож від вчителя залежить майбутнє освітнє середовище, якісні знання дітей.
21 черв. 2017
21 червня в рамках співпраці, обміну досвідом роботи, на території району побувала делегація освітян Новоукраїнського району, яку очолили начальник відділу освіти, молоді та спорту Тарасенко Т. Б., завідувач районного методичного кабінету Каєнко Н.В.
2 черв. 2017
Проектна діяльність та літнє оздоровлення - ці питання стали ключовими на семінарі завідувачів дошкільних навчальних закладів району, який відбувся 02 чарвня 2017 року у Злинському ДНЗ "Сонечко".